Eendagsbrokken voor de ooievaars

Zie Hagazine

3 reacties

  1. ‘k Ben bang dat op deze manier voederen, de ooievaars en andere vogels lui worden. In de natuur halen ze er zelf de zwakkelingen uit.
    Weer die verkeerde dierenliefde. Zoals bij mij op de hoek, jarenlang heeft iemand op de weg eten gegooid voor duiven, etc. precies na het stoplicht. Automobilist gaat na ‘groen’ rechtsaf, en rijdt zo over de etende duiven. Hoe haal je het in je hoofd!

    Like

  2. Kan mij ook niet echt bekoren.
    Wij voeren eerlijk gezegd wel de vogels in de winter bij met zaden en vetbollen, aangezien er nauwelijks meer “echte” tuinen in deze buurt zijn en ik gek ben op mussen (en andere vogels) die je steeds minder ziet hier.
    Maar eendagskuikens?
    En in zulke hoeveelheden.
    Lijkt me behoorlijk dieronvriendelijk (komen zeker van de legbatterijen).
    Dan liever een paar ooievaars minder.

    Like

  3. Gek hoor dat mijn commentaar op dit onderwerp onder het bericht in de ADHC niet wordt opgenomen terwijl ik waarschijnlijk een van de eersten was. Ook in de brievenrubriek van de ADHC komt dit commentaar vooralsnog niet voor.

    Like

Reageer

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.