De stad redden door haar te vernietigen …

De Vrienden van Den Haag spreken hun zorg uit over de inspraakmogelijkheden in onze stad. Meer in Hagaz!ne.

Eén reactie

  1. Voorzichtig, maar dat kan ik niet staven, vraag ik me ook wel eens af, of bepaalde plannen (voornamelijk hoogbouw) expres voor “het crapuul” afschrikwekkender worden voorgesteld, zodat er consessies kunnen worden gedaan.
    Burger tevreden, en de wethouders hun doel bereikt.
    Iedereen blij (of toch niet?)

    Waar ik me ook boos om kan maken is de “geweldige” bezorging van de Posthoorn.
    Bezwaar en beroepsprocedures kan je alleen met veel moeite vinden (althans ik) waardoor men vaak achter het net vist.
    Heb minstens 6 keer een klacht ingediend bij Wegener zonder resultaat.

    Ik ben bang, dat inspraak ook steeds meer zal komen te vervallen of minder zichtbaar zal worden. Plannen zijn gemaakt en die moeten om Den Haag op de kaart te zetten gewoon doorgevoerd worden.
    Bezwaar en beroepsprocedures vertragen het proces teveel.

    Neem de Stationswijk; waar kan je vinden wat wel en niet behouden zal blijven? Panden die zouden blijven staan worden hoogstwaarschijnlijk toch gesloopt.
    Dood en doodzonde tegenover dat schitterende Hollands Spoor.

    Ik zeg niet dat ik tegen hoogbouw ben; soms kan ik het werkelijk prachtig vinden.
    Er zijn ook zo veel ontwerpen van nieuwe gebouwen waar ik intens van geniet.
    Maar plaats die wel op de juiste plek!
    En niet naast/bij bijvoorbeeld oude art deco panden, of verpest geen uitzicht van een schitterend gebied als het Binnenhof.

    Like

Reageer

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.