Stroomcontainers …
Zal ik het ooit begrijpen? Staat hier nu een nieuwe stroomcontainer die naar beneden verplaatst moet worden? Maar het perron met de houten banken begon er net zo gezellig uit te zien.
Staat hier nu een nieuwe stroomcontainer die naar beneden verplaatst moet worden?
Nee hoor het is maar tijdelijk. Ik begrijp er ook helemaal niks van. Specialist Brommer van ImTech legt het nog even uit.
De bouwkeet waar Brommer net zijn twaalfuurtje verorbert ziet er niet uit. Toch zijn hier de projectleider en andere werkers aan het HTM/RandstadRail Lijn 11 project te vinden.
het interieur van de bouwkeet ziet er niet uit …
Het is een bovengronds hoogspanningsstation dat 10.000 volt naar 750 volt gelijkspanning omvormt. Maar moeten die twee containers verderop langs lijn 11 niet onder de grond komen?
“Nee hoor, die zijn compleet verouderd. De grote rode kabels komen straks uit het luik naar boven en gaan ook weer door het luik naar binnen. Maar dat is tijdelijk tot het materiaal waar wij op wachten ook is gearriveerd.” Tot zover specialist Brommer die hier maar één dag is en weer terug moet naar een ander project zoals de Noord-Zuidlijn in Amsterdam.
Volgens mij zien wij hem nog wel terug …
de rode kabels contrasteren behoorlijk met het hout van de perronbank …
Wat eraan vooraf ging … DenHaagOrg
De Weekkrant
Meer informatie …
Strukton Groep
ImTech
ik schrok er ook van 🙂
LikeLike