Maar waar halen we dán ons nieuws vandaan?

Interessante blogpost op ThatsSoCharlie is dit. Vorig jaar,of was het pas dit jaar, heeft het AD een crossmediaal communicatie onderzoek gehouden onder haar lezers waarbij je als deelnemer van minuut tot minuut je nieuwsopnamen bij moest houden.

Het doel was voor de uitgever inzicht te krijgen hoe zij nieuws in de toekomst zou kunnen voorzien. Maar dat was de vraag niet, haha.
De vraag was:

Is het iets goeds, dat we zoveel verschillende informatie verstrekkende kanalen tot onze beschikking hebben, of niet?

Als ik naast mij op de bank kijk, liggen daar vier niet door mij gelezen ADHC’s. Reden is dat ik mijn blog/vlog(s) wil voorzien met informatie uit de (Haagse) media waar ik het niet mee eens ben. En dat is nogal wat. Antwoord op de vraag is dus:

Ja het is iets goeds dat ik zoveel verschillende kanalen tot mijn beschikking heb!

Procentueel is het denk ik 5% dat ik uit de krant haal, de rest van buiten op straat, de tv, radio, de wekelijkse Opûh Koffie ’s woensdags bij Café Van Beek en Telegram en Twitter. Ik denk ook in die volgorde.

Zie ook Hogeschool Rotterdam

Eén reactie

Reageer

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.