Ik hoor het mezelf nog zó zeggen:
“Gaaf als ik kan zeggen dat ik zeventig ben en mij nog zó voel.”
Als gelovige in onverklaarbare zaken is dit toch weer een voorbeeld dat zo in het rijtje uitspraken past waar Lida en ik het vaak over hebben.
Je kunt het beter niet hardop zeggen want het tegenovergestelde ligt op de loer. “Dit is écht een goede wasmachine” bijvoorbeeld … Klop het af op echt hout of je eigen tanden dan kun je het nog voorkomen. De nieuwe wasmachine zit er inmiddels aan te komen.
Een hogere regie lijkt het aardse in de gaten te houden. Zodra je meldt dat iets goed gaat, volgt even later het tegenovergestelde. Die hogere macht zie ik vóór me zoals in sommige sf-films. Een controlecentrum met beeldschermen dat alle positieve signalen opvangt en daar meteen of even later negatieve maatregelen op neemt.
Het blijkt dus helemaal niet goed met mij te gaan. Terwijl ik minder dan wekelijks (immers 70!) mijn 10 kilometer vanuit huis naar het Zuiderstrand jog en daar uiterst tevreden van thuiskom, blijkt mijn interne leidingsysteem de nodige verbeteringen te moeten ondergaan. Kleppen vervangen en aorta repareren.
Ik weet niet wat ik hoor ook niet na een second opinion. Een inspanningenverbod en als de reparatie voltooid is, kan ik weer gewoon mijn joggingrondes van 10 kilometer hervatten.
Stel je voor dat ik gewoon weer kan gaan hardlopen? Maar wat deed ik tot nu dan?
Dus: LET OP JE WOORDEN!
Dag Niek, naam vergeten te vermelden: Piet
LikeLike
Dag Niek, ik ken nu twee mensen die vergelijkbare problemen hadden. Oké, 10 km joggen doen ze niet na de operatie – maar dat deden ze daarvoor ook al niet. het idee alleen al!…maar verder gaat het prima met ze, wat zeg ik: beter als ooit tevoren. Sterkte!!
LikeLike
Kom wel op de site maar hij opend de link niet !!
LikeLike
Ik kan moeilijk mijn hart onder jouw riem steken, maar je begrijpt wel wat ik bedoel.
Doorsmeren en kleppen stellen is bij de huidige auto’s niet meer nodig. Zou bij de mens ook zo moeten zijn.
Zoals Roel schrijft: alles sal reg kom.
LikeGeliked door 1 persoon
Dankjewel Paul.
Mvg Niek
– The future? … join me! @interniek hagazine.nl
>
LikeLike
Niek t Hart – what’s in a name?
LikeGeliked door 1 persoon
ga met een “gerust hart” het nieuwe jaar in:-) alles sal reg kom
LikeGeliked door 1 persoon
Rob ook bedankt.
LikeLike
Dankjewel Marjon.
LikeLike
Klopt Eduard. En bedankt. Ik mag nog wel recreatief fietsen.
LikeLike
Sterkte met deze revisieronde.
Bemoedigende groet,
LikeGeliked door 1 persoon
Rustig aan breekt ’t lijntje niet ! Beterschap, en straks weer verder op jouw pad.
Lieve groet, Marjon.
LikeGeliked door 1 persoon
Sterkte. En volgens mij fiets jij toch ook?
LikeGeliked door 1 persoon