‘Ongemerkt’ radiogedrag …

Bij RTL-Boulevard vinden sommigen zichzelf belangrijker dan de kijker. Vooral radioman Frank Dane heeft er een handje van. Hij doet tijdelijk de videorubriek van Luuk Ikink en heeft er veel lol in. 

Verfrissend, dat wel. Dat je ’n keer niet weet waar je moet gaan staan als je de schermpjes aankondigt is tot dáár aantoe. Maar keer op keer als een soort Hekking vóór het beeldscherm te gaan staan dat je op dat moment zelf staat te behandelen!?! Een beetje radiogedrag, vind ik. 

De regie heeft uiteindelijk maar zélf maatregelen genomen door het betreffende scherm verticaal te plaatsen. 

Zijn wij daarmee van het probleem af? Neen! De onderwerpen, zeg maar van het type jackass of wel hoofd-, gebit- en kruis-crashes die je als internetter probeert te vermijden, krijg je als kijker en de studio alsnog aangeboden. 

Eén reactie

Reageer

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.