Een vrolijk gepingel naast mij doet vermoeden dat iemand mij een bericht stuurt of tenminste mijn aandacht vraagt. Het komt uit mijn iPhone en als ik deze open, staat er:

Als ik op de foto klik verandert het portret beeld in landscape en blijk ik een video te activeren van stills met een mij onbekend muziekje op de achtergrond. Die datum vijf-en-een-half-jaar geleden zegt mij niets. En de opnamen zijn van mij en dateren wel uit die tijd.
Ook blijkt dat ik kan kiezen voor andere koppen in andere lettertypen maar ook qua tekst. Dus Aan de Kust Den Haag wordt dan Aan het strand Den Haag of Stranddag Den Haag en allemaal met die onbeduidende datum van 9 april 2014!??
Maar wie of wat de aanleiding is om dit als filmpje samen te stellen en dit op 2 september 2019 door middel van een videoboodschap aan mij te zenden is een compleet raadsel.
Je laatste bericht ‘Terugblikken’ is volstrekt onduidelijk. Wat wil je? Waar gaat het over?
LikeLike
Onverwachte automatisering van Apple verbaast mij en ik hoop jou ook.
LikeLike